KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13878585
nr 1387 8585
Erik Kylberg
(1882-1947), Sverige
Oljemålning, Landskap. Signerad, daterad 39. Olja på pannå, 37x45cm, yttermått inklusive ram: 54x61cm
Erik Kylberg, född 1882, död 1947, svensk målare.
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 29 mars 2021
kl 19:21:34
28/3 18:30:51
100 kr
28/3 19:02:26